همگام با توسعه فناوری و ایده‌های نوآورانه

دستگاه‌های الکترولایزر واحد تاسیسات مشترک پالایشگاه هفتم مجتمع گاز پارس جنوبی بومی‌سازی شد

حوزه های اصلی فعالیت الکترولایزر پالایشگاه هفتم پارس جنوبی

مدیر پالایشگاه هفتم مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به توانمندی‌ها، دستاوردهای نوآورانه، تجربه، تخصص و تعهد کارکنان و متخصصان پالایشگاه هفتم پارس جنوبی بیان کرد: دستگاه‌های الکترولایزر واحد تاسیسات مشترک این دو پالایشگاه با حمایت و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان با موفقیت بومی‌سازی شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، مهرداد عبدی، مدیر پالایشگاه هفتم مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: با هدف دستیابی به اقتصاد پویا، پیشرو، درون‌زا و با کاهش و قطع کامل وابستگی به محصولات خارجی، با انجام دقیق مراحل طراحی، ساخت و نصب، دستگاه‌های الکترولایزر واحد تاسیسات مشترک 2 در این پالایشگاه بومی‌سازی شد.

عبدی در ادامه عنوان کرد: دستگاه‌های الکترولایزر با انجام فرایندهای تصفیه آب، تولید و تزریق کلر جهت گندزدایی آب دریا نقش بسیار موثری در جهت تولید پایدار گاز ایفا می‌نمایند.

وی در ادامه با اشاره به تعامل و همکاری بسیار سازنده این مجموعه با شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه ساخت بار اول تصریح کرد: با توجه به پایان دوره کارآیی و زمان مفید بازدهی دستگاه‌های الکترولایزر واحد تاسیسات دو پالایشگاه هفتم پارس جنوبی و قطع وابستگی به شرکت‌های خارجی در جهت تامین این کالای مهم ، متخصصان و کارکنان پالایشگاه هفتم در کوتاه‌ترین زمان ممکن این دستگاه راهبردی را ساخت و نصب کردند.

مدیر پالایشگاه هقتم مجتمع گاز پارس جنوبی به کیفیت بسیار بالای این دستگاه ساخته شده نسبت به نمونه های خارجی اشاره نمود و تصریح کرد: عیب‌ها و محدودیت‌های عملیاتی دستگاه‌های خارجی در نمونه های تولید شده داخلی کاملا رفع شده است و کارایی و قابلیت اطمینان این دستگاه‌ها افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست