شرکت های گروه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. شرکت های گروه
شرکت های تابعه برند اپکلر
آتیه پردازان شریف (برند APCLOR – اپ کلر)

این مجموعه در حدود 10 سال است که صنعت نفت و گاز و آب و فاضلاب به عنوان تولیدکننده خوشنام سامانه­ های تولید هیپوکلریت سدیم در محل یا الکتروکلرینیشن (Electrochlorination) در دو نوع آب دریا و آب براین و با هدف گندزدایی آب می­ باشد. این مجموعه تاکنون پروژه­ های متعددی را در این حوزه به انجام رسانده است، به عنوان نمونه، می توان به پروژه های پتروشیمی مبین (بزرگترین پروژه موجود در کشور از حیث ظرفیت آب درگردش –400 هزار مترمکعب در ساعت)، پتروشیمی مروارید (به صورت EPC)، پتروشیمی دماوند (EPC) و فاز اول و دوم انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، اشاره نمود.

وب سایت: apclor.com

شرکت های تابعه برند زنود
آتیه سازان الکترود شریف (برند تجاریXENODE -زنود)

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1390 با مطالعات اولیه و کار آزمایشگاهی متشکل از یک تیم تحقیقاتی آغاز کرد. توسعه تکنولوژی یکی از اصلی ترین ماموریت های این مجموعه است. جایی که در سال 98  با دانش  و پشتکار محققان مجرب خود، با بدست آوردن تکنولوژی طراحی، تولید و پوشش­دهی آند و کاتد­های کلرآلکالی نقطه عطفی در صنعت PVC ایجاد نمود و یکی از محصولات با تکنولوژی بالا که نیاز بسیاری از صنایع پتروشیمی و شیمیایی بود را برطرف نمود. اکنون زنود با گسترش سبد محصولات خود در حوزه آندهای MMO توانسته است علاوه بر صنایع تولید هیپوکلریت سدیم و کلرآلکالی، در زمینه آندهای الکترووینینگ، آندهای آبکاری، آندهای هیدروژن و آندهای آب فوق خالص نیز، ورود کند.

وب سایت: xenode.co

شرکت های تابعه برند ایراپ
اطمینان صنعت نوین شریف (برند IRRUP – ایراپ)

مجموعه دانش بنیان ایراپ از سال 1392 شکل گرفته و موفق به بومی سازی تجهیزات ایمنی با سطح تکنولوژی بالا در حوزه آب و انرژی برای تخلیه فشار اتصالات و لوله ها شده است. این مجموعه به عنوان تنها شرکت ایرانی در برخی از این تجهیزات در جمع معدود تولید کنندگان مطرح جهانی قرار گرفته است.

برخی از تولیدات این شرکت که با برند ایراپ (IRRUP) عرضه می شود عبارتند از: انواع راپچر دیسک (rupture disc) و سنسور ، فلیم ارستر ( flame arrester)، فری ونت ( free vent)، ریم ونت ( rim vent)  و …

وب سایت: irrup.com

شرکت های تابعه برند راد
شرکت ره آوران آینده دریا (راد)

مجموعه راد به عنوان یک شرکت دانش بنیان پیشتاز در حوزه طراحی، ساخت و نصب سیستم های مدیریت آب توازن کشتی ها می باشد که توسط گروهی از مهندسان نخبه و مجرب در سال 1396 تاسیس شد. سیستم مدیریت آب توازن نوین معرفی شده توسط شرکت راد قادر به گندزدایی و ضدعفونی کردن ارگانیسم های مهاجم در آب ذخیره شده کشتی به کمک محلول های زیست کش می باشد. این شرکت با بهره گیری از فناوری های نوین نسبت به تولید دستگاه تصفیه آب توازن برای شناورها از طریق فرآیند های الکتروشیمی اقدام نموده است. با توجه به سابقه ایران درزمینه ی عضویت و پایبندی به این کنوانسیون و همچنین اهمیت توجه به اکوسیستم دریایی کشور پیشبینی میشود طی سالهای آتی، محصولات طراحی شده هایتک راد بتواند کمک شایانی به صنعت کشتیرانی جهت تجهیز شناورهای مشمول این کنوانسیون تحت استاندارد های مورد تأیید سازمان بین المللی دریانوردی نماید.

وب سایت: radmaritime.com

شتابدهنده آبان
آتیه سازان آب و انرژی نوین (شتابدهنده آبان)

شتابدهنده آبان با حمایت و پشتیبانی نخبگان و فناوران کشورمان، در جهت ﺑﻮﻣﻰ ﺳﺎزى ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژى ﻫﺎى ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ در ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﻰ در ﺣﻮزه آب و اﻧﺮژى فعالیت می نماید.

وب سایت: abanaccelerator.ir

شرکت های تابعه برند فولاد
شرکت دانش پردازان آتیه فولاد

شرکت دانش پردازان آتیه فولاد از شرکت­های زیرمجموعه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان محسوب می­ شود در سال 1399 تاسیس شده است. این شرکت به صورت تخصصی بر بازیابی پسماندهای صنایع فولادسازی به خصوص سرباره­ ها کار می­ کند به طوریکه توانسته دانش فنی استخراج عناصر ارزشمند از این سرباره ­ها را کسب و بومی کند و به ظرفیت تولید کنسانتره آهن کشور بیفزاید.

شرکت های تابعه برند معدن
شرکت آتیه سازان معدن شریف

شرکت آتیه سازان معدن شریف یکی از شرکت­های نوظهور در زمینه صنعت و معدن کشور است که زمینه کاری آن علاوه بر بازیابی پسماندهای ارزشمند نظیر باطله­ های تولید فولاد، تولید مس و …، اکتشاف و بهره برداری معادن آهنی و غیر آهنی کشور است.

صندوق پژوهش و فناوری
صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تخصصی مواد پیشرفته و انرژی

صندوق پژوهش با هدف حمایت‌های مالی، علمی و پشتیبانی از فناوران، نوآوران و محققان حوزه‌ی مواد پیشرفته، آب و انرژی در تبدیل ایده‌های فناورانه به محصولات تجاری با سرمایه ثبتی 100 میلیارد ریال راه اندازی شده است.

وب سایت: admefund.ir

شرکت های تابعه برند تامین
گروه آتیه سازان تامین شریف

واحد تامین و بازرگانی آتیه پردازان شریف سال 95 شکل گرفته و در حوزه تامین تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و گاز، پتروشیمی و فولاد از جمله تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری، انواع ولوها و … فعالیت دارد.

شرکت های تابعه برند کارگزاری صادرات
کارگزاری صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس

این کارگزاری با حمایت مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1398 ایجاد شده و توانسته است در مدت زمان کوتاهی به دستاوردهای موفق صادراتی برسد که از جمله آن می­ توان به صادرات به کشور امارات اشاره نمود.

مراکز فعال هلدینگ

هلدینگ آتیه پردازان شریف در تهران، خیابان ستارخان واقع شده و مساحت آن 1100 متر مربع در 5 طبقه می باشد.

فهرست