درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

امروزه، آب بیش از هر ماده خام دیگری، پایه چرخش کار صنایع گوناگون قرار گرفته است. کمبود آب یکی از مهم ترین مشکلاتی است که صنایع مختلف با آن دست و پنجه نرم می کنند. با استفاده از روش های بازیافت آب، شرکت های صنعتی می توانند هزینه فرایند های خود را کاهش داده و موجب افزایش بازده تولید شوند.

از طرفی گسترش آلاینده های زیست محیطی باعث شده است که در تمامی جوامع از جمله کشور ما، قوانین و مقررات سختگیرانه ای برای دفع فاضلاب و پساب های صنعتی اعمال گردد. از این رو مساله جمع آوری و تصفیه فاضلاب و پساب های صنعتی امروزه به یکی از مهمترین چالش های مدیران بخش های مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، کارخانجات، کارگاه های صنعتی و ساختمانی تبدیل شده است.

هلدینگ آتیه پردازان شریف، متشکل از چندین شرکت تابعه از جمله شرکت­های دانش بنیان است که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. مدیران این هلدینگ از زمان تأسیس، هدف خود را فعالیت در حوزه ­های آب و پساب صنعت نفت، گاز، انرژی، پتروشیمی، معدن و فولاد قرار دادند و با مشارکت فعالانه در مناقصات و تلاش برای اجرای پروژه‌های EPC، این هدف را دنبال کردند. این هلدینگ با بهره گیری از تیمی مجرب با تخصص های مهندسی برق، آب و فاضلاب، عمران، شیمی، بهداشت محیط، صنایع و مکانیک در زمینه مشاوره های تخصصی، طراحی، ساخت و مونتاژ، مهندسی، تامین، نصب و راه اندازی، راهبری و نگهداری کلیه سیستم های تصفیه خانه های آب و فاضلاب و تجهیزات وابسته فعالیت می نماید.

از جمله اهداف اصلی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ آتیه پردازان شریف، ساخت تجهیزات و پکیج هایی با تکنولوژی بالا (High-Tech) است که مشابه آنها در کشور وجود نداشته است، که به عنوان نمونه می­توان به بومی­سازی کامل سیستم الکترولایزر آب دریا / نمک (ژنراتور مولد ماده گندزدای هیپوکلریت سدیم در محل) اشاره نمود.

از طرفی، دپارتمان تامین بازرگانی این هلدینگ با داشتن تیمی متخصص در زمینه های مدیریت بازرگانی که تسلط بر زبان های انگلیسی، چینی و آلمانی دارند و همچنین با در اختیار داشتن چندین شرکت اقماری در کشورهای خارجی اقدام به واردات، تأمین قطعات و تجهیزات تخصصی انواع تصفیه خانه های آب و فاضلاب نموده است.

طی 10 سال اخیر، هلدینگ آتیه پردازان شریف با صرف بیش از 4 میلیون نفر ساعت نیروی انسانی، اقدامات ارزنده‌ای را از قبیل توسعه منابع انسانی، ایجاد اشتغال و زیرساخت‌های صنعتی و اقتصادی در مسیر رشد مجموعه خود و شرکت‌های همکار انجام داده است.

مدیریت آتیه پردازان شریف با نگاهی عمیق و تاریخی، تعهد به ارزش های انسانی و شایسته سالاری و بومی سازی تكنولوژی های روز دنیا را به عنوان باارزش‌ترین و اصلی‌ترین سرمایه یک سیستم اجتماعی اقتصادی می‌داند و اولویت‌های راهبردی خود را براساس آن پایه‌ریزی کرده است.

  • گسترش حوزه فعالیت ها در صنایع مادر (صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، آهن و فولاد، صنایع معدنی و ….)
  • مسئولیت پذیری اجتماعی در مقابل کلیه ذینفعان از صاحبان سهام تا کارمندان و از کارفرمایان تا تولید کنندگان
  • مشارکت موثر و گسترده در پروژه های کلان و زیربنایی
  • ورود به بازار خاورمیانه و شمال آفریقا
  • تبديل شدن به سازمانی با سیستم های پیشرفته و منطبق با استاندارهای جهانی
  • تبدیل شدن به سازمانی پیشرو و خلاق در تولید و بومی سازی تجهیزات پروژه های کلان
  • دستيابي به موقعيتي ممتاز در حفظ و نگهداشت نیروی انسانی و کیفیت زندگی کارکنان

نمودار سازمانی

چارت سازمانی درباره ما

سخن مدیرعامل

فعالیت اقتصادی تنها راه توسعه یک کشور است و صدور خدمات مهندسی یکی از بهترین و سازنده ترین فعالیتها به شمار می رود. هلدینگ آتیه پردازان در زمینه اجرای پروژه های زیرساختی، همچون پروژه های آب و پساب، همواره از استعدادهای پرسنل جوان و سخت کوش خود بهره برده و سابقه درخشانی در عرصه های بین المللی نیز به تصویر کشیده است. همچنین با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از برترین هلدینگ های تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و از جمله اعضای این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم.

 مدیریت این هلدینگ با اعتقاد و اعتمادی که به سهامداران، اعضاء فرهیخته هیات مدیره و کارکنان متعهد هلدینگ دارد با تلاش بی وقفه و برقراری شرایطی مطلوب در سطح هلدینگ، آینده ای درخشان را ترسیم خواهد نمود.

فهرست