درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

امروزه، آب بیش از هر ماده خام دیگری، پایه چرخش کار صنایع گوناگون قرار گرفته است. کمبود آب یکی از مهم ترین مشکلاتی است که صنایع مختلف با آن دست و پنجه نرم می کنند. با استفاده از روش های بازیافت آب، شرکت های صنعتی می توانند هزینه فرایند های خود را کاهش داده و موجب افزایش بازده تولید شوند.

از طرفی گسترش آلاینده های زیست محیطی باعث شده است که در تمامی جوامع از جمله کشور ما، قوانین و مقررات سختگیرانه ای برای دفع فاضلاب و پساب های صنعتی اعمال گردد. از این رو مساله جمع آوری و تصفیه فاضلاب و پساب های صنعتی امروزه به یکی از مهمترین چالش های مدیران بخش های مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، کارخانجات، کارگاه های صنعتی و ساختمانی تبدیل شده است.

هلدینگ آتیه پردازان شریف، گروهی متشکل از چندین شرکت تابعه از جمله شرکت های دانش بنیان تولیدی نوع یک (دارای تائیدیه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) می باشد که فعالیت خود را در حوزه آب و انرژی کشور با گروهی از متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، از سال 1389 آغاز کرده است.

در زمان تاسیس، موسسان این هلدینگ هدف خود را ساخت تجهیزات صنعتی با تکنولوژی سطح بالا (High-Tech) در صنعت قرار دادند که مشابه آن تا پیش از این در کشور وجود نداشته است. در راستای این هدف، تاکنون در حدود 10 تجهیز، توسط این گروه برای اولین بار در کشور بومی سازی شده است که به عنوان نمونه می توان به سیستم های الکتروکلرینیشن آب دریا (Sea Water Electrochlorination) و تجهیز راپچر دیسک (جهت تخلیه فشار در سیستم‌های تحت فشار یا خلاء اضافی در صنایع نفت و گاز) اشاره نمود.

در حال حاضر، هلدینگ آتیه پردازان شریف با در اختیار داشتن حدود 200 نیروی زبده در تمام سطوح سازمانی خود در زمینه امکان سنجی، مشاوره های تخصصی، طراحی، ساخت و مونتاژ، مهندسی، تامین، نصب و راه اندازی، راهبری و نگهداری کلیه سیستم های تصفیه خانه های آب، پساب و فاضلاب و تجهیزات وابسته فعالیت می نماید. مشارکت فعالانه در پروژه های EPC در حوزه آب و انرژی صنایع مختلفی چون نفت و گاز، پتروشیمی، معدن و فولاد از اهداف اصلی و کنونی این مجموعه می باشد.

طی 10 سال اخیر، هلدینگ آتیه پردازان شریف با صرف بیش از 4 میلیون نفر ساعت نیروی انسانی، اقدامات ارزنده‌ای را از قبیل توسعه منابع انسانی، ایجاد اشتغال و زیرساخت‌های صنعتی و اقتصادی در مسیر رشد مجموعه خود و شرکت‌های همکار انجام داده است.

مدیریت آتیه پردازان شریف با نگاهی عمیق و تاریخی، تعهد به ارزش های انسانی و شایسته سالاری و بومی سازی تكنولوژی های روز دنیا را به عنوان با ارزش‌ترین و اصلی‌ترین سرمایه یک سیستم اجتماعی اقتصادی می‌داند و اولویت‌های راهبردی خود را براساس آن پایه‌ریزی کرده است.

  • گسترش حوزه فعالیت ها در صنایع مادر (صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، آهن و فولاد، صنایع معدنی و ….)
  • مسئولیت پذیری اجتماعی در مقابل کلیه ذینفعان از صاحبان سهام تا کارمندان و از کارفرمایان تا تولید کنندگان
  • مشارکت موثر و گسترده در پروژه های کلان و زیربنایی
  • ورود به بازار خاورمیانه و شمال آفریقا
  • تبديل شدن به سازمانی با سیستم های پیشرفته و منطبق با استاندارهای جهانی
  • تبدیل شدن به سازمانی پیشرو و خلاق در تولید و بومی سازی تجهیزات پروژه های کلان
  • دستيابي به موقعيتي ممتاز در حفظ و نگهداشت نیروی انسانی و کیفیت زندگی کارکنان

نمودار سازمانی

چارت سازمانی درباره ما

سخن مدیرعامل

فعالیت اقتصادی تنها راه توسعه یک کشور است و صدور خدمات مهندسی یکی از بهترین و سازنده ترین فعالیتها به شمار می رود. هلدینگ آتیه پردازان در زمینه اجرای پروژه های زیرساختی، همچون پروژه های آب و پساب، همواره از استعدادهای پرسنل جوان و سخت کوش خود بهره برده و سابقه درخشانی در عرصه های بین المللی نیز به تصویر کشیده است. همچنین با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از برترین هلدینگ های تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و از جمله اعضای این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم.

 مدیریت این هلدینگ با اعتقاد و اعتمادی که به سهامداران، اعضاء فرهیخته هیات مدیره و کارکنان متعهد هلدینگ دارد با تلاش بی وقفه و برقراری شرایطی مطلوب در سطح هلدینگ، آینده ای درخشان را ترسیم خواهد نمود.

فهرست